Навіщо робити знезараження води?

Що таке знезараження води?

Під дезінфекцією питної води або знезараженням води мається на увазі видалення, патогенних мікроорганізмів - в тому числі бактерій, мікробів, грибків, паразитів і вірусів. Якщо ці мікроорганізми не видалити з питної води, це може привести до серйозних захворювань.

Принцип роботи засобів для дезінфекції дуже простий, під дією препарату, що застосовується відбувається клітинне руйнування стінки мікроорганізму або структурні зміни в клітинних ферментах. Ці масивні порушення клітинної активності гарантують, що мікроорганізми не зможуть розмножуватися, що призведе до їх повного вимирання.

Знезараження води так само необхідно для знищення грибків, водоростей тощо, бо вони зазвичай є поживними речовинами для зазначених вище мікроорганізмів.

Aquaprove безпечний спосіб знезараження води

Для тих хто хоче, убезпечити себе від побічних продуктів хлорування, більшу частину яких складають так звані тригалометани, зокрема, хлороформ, діхлорбромметан, дибромхлорметан і бромоформ, є голландський засіб для знезараження води - Aquaprove.

Aquaprove - це надійний засіб для забезпечення Вас чистою водою, здатний видалити бактерії та віруси, кишкові палички та ін. Малий розмір, портативність і тривалий термін зберігання виводять Aquaprove на перші позиції серед засобів, які призначені для знезараження та дезінфекції води під час піших прогулянок, кемпінгу, полювання, риболовлі, подорожі, зберігання води вдома та комплектації індивідуальних аптечок. Дезінфекційний засіб Aquaprove покращує смак і усуває неприємний запах води.

Знезараження води в поході aquaprove, це рішення, яке здатне знищити до 99% бактерій і вірусів, таких як:

  • Коліподібні бактерії
  • Протозойні кісти (лямблій, Kryptoporidie)
  • Лептоспір Interrogans (жовтяниця)
  • Сальмонела typhosa (черевний тиф)
  • Бактериофаг (E.coli)
  • Вірус гепатиту
  • Холера
  • Вірус грипу
  • Легіонела

"Діоксид хлору є найбільш ефективним вбивцею бактерій, відомих людині." Американське суспільство з аналітичної хімії, 1999.

Csтатья оказалась вам полезной?

Расскажите своим друзьямБесплатная доставка от 1 000 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 1000 грн

Гарантия на фильтры для воды

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ

Оплата наличкой

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ АБО КАРТКОЙ

Возврат

ПОВЕРНЕННЯ
ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ