Як вибрати фільтр зворотного осмосу?

Фільтр зворотного осмосу є найпопулярнішими системами очищення води представленими на ринку. Вони здатні видалити з води 94-99% шкідливих речовин, надавши нам здорову і чисту воду. Проте, на ринку є багато систем зворотного осмосу різних виробників. Як вибрати систему фільтрації, щоб вона підходила саме Вам, ця проблема вибору турбує багатьох людей, які вперше вирішили придбати її. Ви можете вибрати систему зворотного осмосу що монтується під раковину або встановлюється на стільницю. Обидва ці варіанти можуть запропонувати Вам цілком гідний і необхідний рівень фільтрації. Якщо ваша кухня дуже маленька або водопровідна вода містить величезну кількість забруднювачів, система зворотного осмосу є найкращим вибором.

Перш ніж ви вирішите купити систему зворотного осмосу, прочитайте деякі поради зібрані нашим магазином, можливо вони допоможуть Вам визначитися з вибором кращого фільтра який підходить саме для Вашої родини.

Порада 1 - Дізнайтеся рівень забруднення Вашої води

Це дуже важливо. Якщо ви не знаєте, рівень забруднення, обраний Вами фільтр, можливо не буде видаляти властиві Вашій воді забруднення. Можна провести тест води в домашніх умовах, купивши тестери для води.

Порада 2 - Обирайте зворотний осмос з 5 ступенями очищення або більше

Система зворотного осмосу буде коштувати вам трохи дорожче, ніж звичайні фільтри для води, але якість очищення буде на голову вище. Якщо купувати зворотний осмос, то варто зупинити свій вибір на системах зворотного осмосу 5 ступенів, тим самим збільшуючи можливість фільтра видаляти з води більшу кількість шкідливих домішок і мікроорганізмів. Також є фільтри зворотного осмосу з мінералізатором, вони додають до води корисні мінерали та макроелементи.

Порада 3 - Звертайте увагу на продуктивність системи

У всіх системах зворотного осмосу мала продуктивність фільтрації води. Середня швидкість очищення води в годину становить 8-11 літрів. Після очищення вода надходить на зберігання в резервуар. Якщо Вам необхідна більша кількість води протягом меншого часу, Ви повинні розглянути і інші системи фільтрації води, наприклад, фільтри ультрафільтрації.

Порада 4 - Чи зможете Ви самостійно замінити картридж?

Комплект картриджів для осмосу (поліпропіленовий, вугільний GAC, вугільний СТО) необхідно міняти раз у 3-4 місяці. Мембрана для осмосу потребує заміни один раз у 2 роки. Постфільтр і мінералізатор необхідно міняти раз в 6 місяців. Вибираючи систему зворотного осмосу, переконайтеся, що Ви зможете замінити картриджі самостійно, не викликаючи майстра.

Порада 5 - Почитайте відгуки клієнтів про моделі що цікавить Вас

Почитайте на форумах і тематичних сайтах відгуки клієнтів про обрану Вами систему зворотного осмосу, щоб дізнатися, як люди відгукуються про цей продукт, його переваги та недоліки. Це допоможе Вам зробити мудре рішення.

Csтатья оказалась вам полезной?

Расскажите своим друзьямБесплатная доставка от 1 000 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 1000 грн

Гарантия на фильтры для воды

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ

Оплата наличкой

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ АБО КАРТКОЙ

Возврат

ПОВЕРНЕННЯ
ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ