Як правильно вибрати фільтр для води

вибрати фільтр для води

С зростанням стурбованості населення з приводу якості водопровідної води, на ринку з'являються все нові та нові системи очищення води. Як же вибрати дійсно якісний фільтр, який прослужить Вам не один рік. Просто дотримуйтесь крок за кроком інструкції розробленої нашими фахівцями, щоб купити фільтри для очищення води для Вас.

КРОК - 1. Потреби фільтрації води

Оцініть свої конкретні потреби фільтрації води. Чи зацікавлені ви тільки в фільтрі для питної води або вам потрібна система очищення на весь будинок?

КРОК - 2. Системи фільтрації

Якщо ви зацікавлені в системі фільтрації на весь будинок, то перш ніж спроектувати комплексну систему очищення для Вашого будинку необхідно правильно підібрати обладнання виходячи з особливостей хімічного складу Вашої вихідної води. Для цього необхідно зробити хімічний аналіз води. Тільки після цього можна рекомендувати використовувати те чи інше обладнання для водопідготовки в Вашому домі.

КРОК - 3. Цілі фільтрації

Які цілі Ви переслідуєте при фільтрації води? Наприклад, якщо Ви отримуєте воду з центральної системи водопостачання, цілком ймовірно, що комунальні служби додають в воду хлор, в якості дезинфікуючого засобу. Ви хочете, щоб фільтр видаляв з води хлор і канцерогенні побічні продукти або Вам необхідно очистити воду від окалини та інших зважених речовин.

КРОК - 4. Вартість фільтра

Визначте кілька систем для очищення води, які відповідають вашому бюджету, а потім проведіть ще кілька поглиблених досліджень. Подивіться їх характеристики, дізнайтеся, які вони видаляють забруднення, і визначте, який відсоток видалення забруднень вони можуть гарантувати.

КРОК - 5. Гарантійне обслуговування

Виберіть фільтр, який має максимальну кількість років гарантії на корпус, ресурс фільтрації і готовий працювати під постійним тиском.

КРОК - 6. Вартість компонентів

Перевірте, вартість витрат на заміну картриджів і тривалість їх використання - може здатися, що дешева вартість входу в фільтр може в кінцевому підсумку коштуватиме вам сотні в обслуговуванні!

КРОК - 7. Вибір магазину

Фірма дистриб'ютор / виробник - як довго вони в бізнесі? Чи будуть вони там в довгостроковій перспективі, щоб обслуговувати вас і підтримувати продукт?

Csтатья оказалась вам полезной?

Расскажите своим друзьямБесплатная доставка от 1 000 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 1000 грн

Гарантия на фильтры для воды

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ

Оплата наличкой

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ АБО КАРТКОЙ

Возврат

ПОВЕРНЕННЯ
ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ