Коли міняти мембрану зворотного осмосу? Проблеми і рішення по її роботі

Коли міняти мембрану зворотного осмосу?

Системи зворотного осмосу є однією з кращих технологій очищення води для побутового використання і для промисловості. Сама технологія зворотного осмосу пояснюється як розділення рідини, при якій розчинені домішки у воді відділяються за допомогою напівпроникної мембрани, яка працює під високим тиском.

Обратноосмотическая мембрана є важливою частиною системи зворотного осмосу. Це тонка плівка, що складається з мікроскопічних пір, намотана на серцевину. При роботі мембрана зворотного осмосу може бути забруднена біологічними речовинами, мінералами, нерозчинними органічними забрудниками і колоїдними частками. У міру роботи, мембрана може забитися до такої міри, що окрім зниження продуктивності, вона стане неефективною для видалення розчинених солей і може викликати перехресне забруднення. Ось чому необхідно своєчасна заміна мембрани.

Перевіряємо роботу мембрани зворотного осмосу

Для ефективної роботи фільтру зворотного осмосу водопровідний тиск на вході в систему має бути мінімум 3 атм, якщо у Вас тиск нижчий, рекомендуємо встановити насос для зворотного осмосу, це дозволить значно збільшити ефективність фільтру.

Якщо у Вас усі умови виконані для перевірки обратноосмотической мембрани, треба буде виконати 2 простих дії:

  • Перекрити кран на накопичувальному баку.
  • Відкрити кран чистої води встановлений на стільниці.

Якщо в системі хапає тиски і мембрана не виробила свій ресурс, то цівка з крану має бути розміром з сірник і не переривчастою, а продуктивність відповідати її показнику в галонах.

Як зрозуміти, що прийшло час міняти мембрану зворотного осмосу?

Постійно тече вода в дренаж після осмосу - якщо ви ви замінили попередні картріджи і перевірили тиск, що входить, і чотириходовий клапан, це може бути сигналізувати про те, що мембрана засмітилася і її необхідно замінити.

Вода з крану крапає - переконатися, що попередні картріджи не забилися, перевірте тиск води на вході у фільтр і після 3-ей колби (для оптимальної роботи системи, на виході після 3 колби повинно бути 3 атм), якщо тиск вище 3 атм, то прийшов час купити мембрану зворотного осмосу.

У бак фільтру зворотного осмосу довго набирається вода - Як і в попередніх випадках треба виключити забруднення попередніх фільтрів і тиск водопровідної води. Так само варто звернути увагу на зворотний клапан, він укручений в колбу для мембрани (вихід чистої води після мембрани).

Скільки служить мембрана зворотного осмосу і як можна продовжити її термін?

Як часто міняти мембрану зворотного осмосу?

Період заміни побутової мембрани для осмосу залежить від декількох чинників: виробник, кількість споживаної води і якість води. Мембрани у бюджетному і середньому сегменті в середньому служать від 1 до 2 років, дорожчих можуть служити до 3 років. Але окрім терміну служби мембрани відрізняються і по селективності (ефективність очищення солей). У районах з високим TDS мембрана може потребувати заміни частіше.

Як продовжити термін служби мембрани

Якщо ви хочете, продовжити термін служби мембрани і запобігти частому забрудненню, не затягуйте із заміною попередніх картріджів. Попередні картріджи для осмосу звільнить мембрану від бруду, піску, мулу і інших зважених відкладень. Вам необхідно по практиці визначити оптимальний термін заміни нижніх картріджів, це дозволить підлаштуватися під якість вашої води і збереже мембрану від навантаження.

Csтатья оказалась вам полезной?

Расскажите своим друзьямБесплатная доставка от 1 000 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 1000 грн

Гарантия на фильтры для воды

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ

Оплата наличкой

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ АБО КАРТКОЙ

Возврат

ПОВЕРНЕННЯ
ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ