Коли потрібно міняти картриджі у фільтрах для води?

Фільтри для води бувають різних форм і розмірів. Але незалежно від того, де пристрій фільтрації встановлюється, завжди є фільтрувальний матеріал, який потрібно буде регулярно міняти! Для наших дорогих Замовників і майбутніх клієнтів ми створили графік заміни картриджів для фільтрів.

Чому потрібно міняти картриджі в фільтрі для води?

В основному всі системи фільтрації використовують картриджі на основі - поліпропілену, брикетованого або гранульованого вугілля, поліпропіленової нитки (шнурковий) або суміш фільтруючих матеріалів. Матеріали, що використовуються, зазвичай зменшують забруднюючі речовини одним з двох способів.

Перший спосіб, поліпропіленовий картридж, поліпропіленової нитки (шнурковий) і поліестеру (гофрований) призначені для очищення води від механічних домішок, тобто весь картридж складається з пор, здатних зупиняти пісок, мул, іржу та інші зважені речовини.

Другий спосіб використовують картриджі на основі гранульованого або брикетованого вугілля, забруднюючі речовини проходячи разом з водою крізь фільтруючий елемент, прилипають до поверхні картриджа і таким чином затримуються.

Коли ресурс картриджа добігає кінця, площа поверхні фільтруючого матеріалу повністю заповнюється, і разом з водою проходять і забруднюючі речовини, у випадку з механічними фільтрами, пори фільтра настільки забиті сміттям, що вода не може рухатися через фільтр ефективно.

Як часто слід міняти картриджі у фільтрі для води?

Рекомендований цикл заміни картриджів для фільтрів варіюється від одного продукту до іншого. Цикл обслуговування може бути протягом певної кількості літрів або місяців експлуатації. Для забезпечення ефективного очищення води, рекомендується замінювати картридж відповідно до рекомендацій заводу-виготовлювача.

Csтатья оказалась вам полезной?

Расскажите своим друзьямБесплатная доставка от 1 000 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 1000 грн

Гарантия на фильтры для воды

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ

Оплата наличкой

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ АБО КАРТКОЙ

Возврат

ПОВЕРНЕННЯ
ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ