Сучасні методи очищення води

З ростом промисловості зростає забруднення навколишнього середовища і як наслідок приходить забруднення води.

Чи справляються традиційні методи фільтрації з очищенням води? Або потрібні більш інтенсивні методи для боротьби з сучасними забруднюючими речовинами?

Відповідь, ймовірно, люди все ж вважають за краще використовувати сучасні методи такі як фільтри зворотного осмосу. Але розгляньмо традиційні методи фільтрації. Вони можуть містити безліч варіантів, але ми розглянемо найбільш поширені - кип'ятіння і хімічне очищення. Хоча вони й ефективні як засіб дезінфекції, але все ще залишає за собою шкідливі речовини.

Кип'ятіння

Історично склалося так, що кип'ятіння було використано для знезараження води від мікроорганізмів. Насправді, якщо все зроблено правильно, воно може вбити більшість бактерій, але не всі. Бактерії та найпростіші гинуть при першому кипінні, але, щоб вбити інші мікроорганізми це займе ще близько 10 хвилин кипіння.

Недоліки цього методу фільтрації:

  • Потрібні значні енергетичні витрати.
  • Вода не може бути використана негайно, бо їй необхідно охолонути.
  • При кип'ятінні води, деяка її кількість може випаровуватися.
  • Вода все ще може містити частки. Таким чином, може бути необхідне подальше фільтрування через марлеву хустинку.
  • Нарешті, вода яка кипить не усуває хімічні речовини (в тому числі хлор), поганий смак, неприємний запах.

Кип'ятіння води може бути єдиним методом в ситуаціях, таких як кемпінг, але в домашньому господарстві, є більш ефективні та дієві методи.

Хімічний

Є багато хімічних речовини, які використовуються для очищення води, наприклад - хлор

Процес хлорування робить воду візуально ясніше. Є багато недоліків хлорування, хлор дуже отруйний і підвищена концентрація у воді може викликати хвороби, пошкодження внутрішніх органів або навіть смерть. Хлор пов'язують з багатьма хворобами, які дуже докладно розписують вітчизняні та іноземні сайти охорони здоров'я, крім того, якщо ви вирішите використовувати хлор в якості дізінфектанта, не забудьте додавати його саме в момент використання.

Вбачаючи недоліки цих традиційних методів фільтрації слід зрозуміти, чому більш сучасні методи очищення води необхідні в даний час.

Сучасні методи очищення води

Фільтрація води по визначенню означає просто відціджування домішок від джерела води. Чим більше частки, тим легше фільтрувати. Вірно і зворотне: чим менше частки, тим важче їх видалити. Таким чином, розмір пор фільтра і довговічність фільтруючого елемента важливі для довговічності фільтра і його здатності виконувати покладену на нього мету.

Деякі фільтри для очищення води включають вугільний картридж, зворотний осмос або ультрафільтрацію. Кращою якістю вугільних фільтрів є їх здатність видаляти хімічні речовини, поганий смак, запах. Вугільний картридж є мало ефективним у видаленні частинок і мікроорганізмів, він в основному використовується у другій або третій стадії фільтрації. Його рідко використовують в якості сольного фільтруючого елемента і часто використовують у поєднанні зі зворотним осмосом.

Фільтри ультрафільтрації - є дуже ефективними у видаленні домішок з води, таких як загальна кількість розчинених твердих речовин, мутності, азбесту, свинцю та інших токсичних важких металів. Таким чином, ультрафільтраційна система в поєднанні з активованим вугіллям є найбільш передовим методом очищення води.

Csтатья оказалась вам полезной?

Расскажите своим друзьямБесплатная доставка от 1 000 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 1000 грн

Гарантия на фильтры для воды

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ

Оплата наличкой

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ АБО КАРТКОЙ

Возврат

ПОВЕРНЕННЯ
ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ