Мікропластік в воді - сучасна проблема?

мікропластік

Для початку потрібно визначитися з поняттям мікропластіка, це крихітні пластмасові частинки розміром від 1 мкм до 5 мм, наприклад розмір зерна річкового піску від 100 мкм.

Нове дослідження агентства журналістики даних Orb стверджує, що практично вся водопровідна вода в світі забруднена мікроскопічними волокнами, що викликає нові побоювання з приводу наслідків нестримного забруднення пластиком планети.

Згідно з проведеним дослідженням, близько 83% проб водопровідної води дали позитивний результат на наявність мікропластіка в воді, дані були зібрані в більш ніж десяти країн на всіх континентах. Конкретний рівень поширеності в різних регіонах був різним, але у всіх протестованих місцях - від Європи до Азії - в більш ніж 72% проб водопровідної води виявлений мікропластік. У США дослідники виявили, що 94% всіх проб, включаючи водопровідну воду з таких місць, як Чикаго і Вашінгтов, були забруднені мікропластіком.

Фрагменти мікроскопластіка потрапляють у водопровідну систему різними шляхами, як повідомляє Orb, від синтетичних волокон одягу до пилу від шин, а також шляхом фрагментації / розпаду великих шматків пластика, що не піддається біологічному розкладанню.

Оскільки щороку виробляється приблизно 300 мільйонів тонн пластику, посилюється проблема забруднення океанів і річок, викликає все більше занепокоєння.

Жахливі наслідки вплив мікропластіка на здоров'я людини і тварин ученим ще варто вивчити.

зміст мікропластіка в воді

Як прибрати мікропластік з води

Якщо ви вважаєте, що проблема, яку не видно, Вам не зашкодить, то можете пропустити решту цієї статті. Однак, якщо ви віддаєте перевагу перестрахуватися, ніж шкодувати, ви можете дещо зробити прямо зараз. Існує мінімум три (3) технології, які можна використовувати для видалення мікропластіка з системи водопостачання, але перш ніж перейти до цієї теми, Ви запитаєте як щодо систем для очищення води, які зроблені з пластику? Хіба вони не можуть вилуговувати пластик? Гарне питання…

Факти такі, що надзвичайно дешеві пластмасові вироби можуть вилуговувати пластик, але використання первинного харчового пластику у виробництві високоякісного обладнання для очищення води, зазвичай містить пластмаси високої щільності, виготовлені з продуктів, які не становлять загрози вилуговування.

Технології очищення води від мікропластіка

Ультрафільтрація. Як правило, найменша частка мікропластіка у водопровідній воді мають розмір приблизно 1 мікрон, але більшість з них значно більше. Отже, фільтр ультрафільтрації з розміром пір від 0,02 мкм - буде надійно працювати. Фільтри з технологією ультрафільтрації надзвичайно поширені. У побутовому секторі вони представлені у вигляді фільтрів під мийку з ультрафільтраційним модулем.

Керамічний фільтр. Ця картридж фільтрації використовує крихітні пори від 0,3 мкм на керамічній поверхні для очищення води від бактерій і відкладень в воді. Це доступна і універсальна система фільтрації, яку без проблем можна встановити в домашніх умовах або використовувати в якості портативного фільтраційного пристрою.

Фільтри з системою зворотного осмосу. Ця технологія відокремлює воду від забруднюючих речовин і фільтрує до менш 0,0001 мікрона, так що, очевидно, це дуже дієвий метод. Технологію зворотного осмосу можна використовуватися як систему очищення води в усьому будинку або як варіант під мийкою на кухні.

Csтатья оказалась вам полезной?

Расскажите своим друзьямБесплатная доставка от 1 000 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 2000 грн

Гарантия на фильтры для воды

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ

Оплата наличкой

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ АБО КАРТКОЙ

Возврат

ПОВЕРНЕННЯ
ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ