Зворотний осмос - технологія очищення води

Фільтр зворотного осмосу один з найбільш економічних і ефективних способів очищення водопровідної води, здатний видалити до 98% всіх забруднень що знаходяться у воді. Пориста структура мембрани зворотного осмосу здатна зупиняти бактерії, віруси та зважені речовини. Метод зворотного осмосу використовується на більшості підприємств з виробництва розливної та бутельований води.

Технологія зворотного осмосу

Технологія зворотного осмосу являє собою явище, при якому концентрований розчин проходячи через напівпроникну мембрану стає менш концентрованим. Напівпроникна означає, що мембрана дозволяє тільки молекулам води проходити через неї та діє в якості бар'єру для великих молекул, бактерія, вірусів або розчинених речовин. метод зворотного осмосу.

метод зворотного осмосу

Оскільки мембрани зворотного осмосу є дуже щільною, на виході виходить низька швидкість фільтрації, для того, щоб чиста вода постійно була в наявності, в таких фільтрах використовується накопичувальний бак для води.

Технологія зворотного осмосу також охоплює іонний процес відчуження. Тільки рідина може проходити через мембрану для осмосу, в той час як практично всі іони і розчинені молекули залишаються за межами мембрани (включаючи солі і цукор).

Метод зворотного осмосу

Метод зворотного осмосу є досить ефективним у видаленні домішок з води, таких як розчинені тверді речовини, каламутність, азбест, свинець та інші токсичні важкі метали, радій, і інші розчинені органічні речовини. Метод зворотний осмос і фільтрація через активоване вугілля є взаємодоповнюючими процесами. Комбінуючи ці результати зворотний осмос є найбільш ефективним засобом проти широкого спектра домішок і забруднень знаходяться у воді.

Переваги

  • Ефективне видалення всіх типів забруднень (зважені речовини, бактерії і віруси, хлор і тригалометани)
  • Вимагає мінімального обслуговування

Csтатья оказалась вам полезной?

Расскажите своим друзьямБесплатная доставка от 1 000 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 1000 грн

Гарантия на фильтры для воды

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ

Оплата наличкой

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ АБО КАРТКОЙ

Возврат

ПОВЕРНЕННЯ
ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ