Огляд ультрафільтраційний мембрани Novospring NFY-4021S

Чиста вода - основа основ. Це і смачна їжа, і добре самопочуття. На жаль, в наш час не вся вода, яка нас оточує, чиста. Про те, що водопровідна вода непридатна для пиття, а місцями і небезпечна для здоров'я, знають навіть діти. Людство вже протягом не одного десятка років придумує все нові способи очищення води від різних речовин, чи то пісок або невидимі оку токсини.

На сьогодні найдоступніший метод для побутового використання - це фільтри для води. Компанія Novospring, випустила на ринок ультрафільтраційний модуль Novospring NFY-4021S. Ультрафільтрація води - це новітні мембранні технології очищення води. Ця інноваційна технологія очищення води стала справді революцією в очищенні води. Про роботу даної моделі ми розповімо далі.

Novospring NFY-4021S

Побутова ультрафільтраційна мембрана запакована в картонну коробку. Сама коробка має яскраве забарвлення, яка вже своїм зовнішнім виглядом створює приємне враження. Радує своїм зовнішнім виглядом, фільтр NFY-4021s виготовлений в пластиковому нерозбірному корпусі, має стильний дизайн, компактний, легко поміститься під вашою мийкою.

Корпус фільтра виконані з екологічно чистого матеріалу - харчового пластику білого кольору, який безпечний для використання з продуктами харчування, в тому числі й з питною водою.

Комплектація Novospring NFY-4021S

До складу фільтру Novospring NFY-4021S входять наступні складові: ультрафільтраційна мембрана, кріплення до стінки, набір саморізів і докладна інструкція із застосування.

Установка Novospring NFY-4021S

Ультрафільтраційний модуль Novospring NFY-4021S, як правило, розміщується під кухонною мийкою. Його параметри: діаметр 14 см, довжина 61,5 см.

При установці модуля за допомогою саморізів або гвинтів можна прикріпити його до стіни або до нерухомої стінки шафки. Модуль оснащений спеціальним міцним пластиковим каркасом, в якому знаходиться мембранне волокно.

Ультрафільтраційний модуль найкраще розміщувати під мийкою. Оскільки він прямо підключається до вашого основного крана і не вимагає додаткової установки окремих дрібних краників.

Робота модуля Novospring NFY-4021S

Рекомендований тиск води для роботи мембрани Novospring NFY-4021S від 1 до 6 барів. Пропускна спроможність ультрафільтраційної мембрани 500 л/год. Діаметр пори в мембрані становить 0,01 мкм. Для порівняння: розмір бактерії в межах 0,2 - 10 мкм, вірусу 0,02 - 0,4 мкм, діаметр еритроцита - 7 мкм, товщина людської волосини 40 мкм. Таким чином модуль мембрани пропускає тільки молекулу води, а бруд і різні зважені речовини, в т.ч. віруси й бактерії залишаються за стінкою мембрани та надалі змиваються в каналізацію. Відновлення працездатності ультрафільтраційної мембрани відбувається шляхом промивання трубчастого композита в автоматичному (опція) або ручному режимі.

Переваги модуля Novospring NFY-4021S

ЯКІСТЬ

1. Ультратонке очищення води до 0,01 мкм

Високий ступінь очищення від окисленого заліза і марганцю, колоїдного кремнію та органіки (традиційні фільтри мають рейтинг фільтрації 5 - 100 мкм). Повне видалення колоїдних і зважених речовин. Для порівняння: діаметр еритроцита становить 7 мкм, товщина людської волосини 40 мкм.

Затримання мікроорганізмів

2. Видалення вірусів та бактерій

Безпечний метод дезінфекції в порівнянні з озонуванням, хлоруванням, ультрафіолетом і ін., Відбувається фізичне видалення мікроорганізмів. Розмір бактерії 0,2 - 10 мкм, вірусу 0,02 - 0,4 мкм, розмір пори мембрани 0,01 мкм.

БЕЗПЕКА

3. Гарантія безпеки

Очищена і вихідна вода не контактують одна з одною протягом всього терміну служби. Виключається ймовірність повторного забруднення води. Аварійні викиди в традиційних фільтрах іноді трапляються.

ЧИСТОТА

4. Захист побутової техніки

Прозора вода стає кристально прозорою. Освітлення води до 0,1 ЕМФ (зниження каламутності і кольоровості води). Запобігає засміченню водопровідних труб і водоспоживальної техніки.

ГІГІЄНА

5. Захист здоров'я

Підготовлює якісну воду для прийняття душу, щоденного вмивання і предметів особистої гігієни. Знімає навантаження з питних молекулярних фільтрів і продовжує термін їх служби.

ПОЛИВ

6. Захист рослин

Ви зможете поливати чистою водою кімнатні рослини. А якщо Ви живете в заміському будинку, то модуль ультрафільтрації можна інтегрувати в чинну систему поливу. Ресурс фільтру сильно не зміниться.

МІНЕРАЛИ

7. Мінеральний склад води

Зберігає мінеральний склад природної води. Вода очищується тільки від сторонніх НЕ розчинених домішок, колоїдів, органіки та мікроорганізмів. В процесі фільтрації хімічні реагенти не застосовуються.

АВТОМАТИЗАЦІЯ

8. 100% автоматизація

Повністю автоматизований процес очищення води, що не вимагає щоденної уваги. Контролер автоматичного промивання програмується виходячи з якості вихідної води і інтенсивності водоспоживання.

ЕКОЛОГІЯ

9. Не забруднює природу

В процесі фільтрації не беруть участь хімічні реагенти. Кількість промивної води значно менше, ніж при фільтрації традиційними методами освітлення. Можливе досягнення коефіцієнта використання води = 0,992.

НОВИЗНА

10. Передові технології

Технологія, на яку зробили ставку в усьому світі у всіх галузях водоочищення - від очищення вод поверхневих джерел до очищення стічних вод. Щорічне збільшення частки ультрафільтрації - 25%.

ДИЗАЙН

11. Витончений дизайн

Гармонійне поєднання простоти конструкції і футуристичного дизайну не зіпсує найвишуканіший інтер'єр Вашого будинку або квартири. Корпус модуля ультрафільтрації виготовлений з високоякісного пластику або нержавіючої сталі.

ЗРУЧНІСТЬ

12. Зручність в монтажі

Можливий як вертикальний, так і горизонтальний монтаж. Компактні габарити дозволяють робити монтаж у важкодоступних місцях. Детальна інструкція дозволить провести монтаж власними силами.

ГАРАНТІЯ

13. Гарантія 3 роки

Гарантія на модуль ультрафільтрації (картридж і корпус) становить 3 роки при обслуговуванні уповноваженої сервісною службою.

СВІТОВА ЯКІСТЬ

14. Світова якість

Європейська технологія. Численні результати випробувань на міцність, на якість, на сумісність з питною водою, свідчать про високу якість обладнання. Обладнання сертифіковане.

БАСЕЙН

15. Очищення оборотної води в басейнах

Дозволяє відмовитися від дорогих і громіздких фільтрів очищення оборотної води в басейнах. Досягаються більш якісні показники складу води в басейні з мінімальним застосуванням реагентів.

ЕКОНОМІЯ

16. Економія коштів

Зниження собівартості очищеної води в 50 разів.

Очищення при низькому робочому тиску 0,5-3 атм.

Зниження втрат промивної води в 10 разів.

Зменшення енерговитрат 100%.

ПРИМІЩЕННЯ

17. Не потребує значного простору

Зменшення займаної монтажної площі в 5 разів. Відсутні капітальні витрати на будівництво технічного приміщення для розміщення нового обладнання

ЕЛЕКТРИКА

18. Мережеве електроживлення

Додатково модуль може комплектуватися контролером, який працює від батарейок. Нема потреби в наявності мережі 220В 50Гц. Повністю автономне і незалежне рішення.


Підіб'ємо підсумки

Ультрафільтраційний модуль Novospring NFY-4021S - це гарне інвестування грошей в Ваше здоров'я і здоров'я Вашої сім'ї з щохвилинним отриманням дивідендів у вигляді чистої води. Модуль має високий рівень збірки, прекрасно очищає воду. Мембрана ультрафільтраційного модуля пропускає тільки молекулу води, а бруд та різноманітні включення, в т.ч. віруси та бактерії залишаються за стінкою мембрани й надалі змиваються в каналізацію. На виході ви отримуєте чисту і смачну воду, яку можна пити без кип'ятіння.

Увага! Не забувайте вчасно промивати мембрану, не рідше одного разу в день. І тоді у Вас завжди буде чиста вода і ніяких проблем.

P.S. Останнім часом стали так само популярні більш компактні капілярні мембрани Aquafilter.

Csтатья оказалась вам полезной?

Расскажите своим друзьямБесплатная доставка от 1 000 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 1000 грн

Гарантия на фильтры для воды

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ

Оплата наличкой

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ АБО КАРТКОЙ

Возврат

ПОВЕРНЕННЯ
ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ