Чому кожна сім'я повинна фільтрувати воду?

Усі батьки хочуть для своїх дітей тільки найкраще. Ось чому ми закликаємо дітей їсти фрукти й овочі, продукти з низьким вмістом жирів, і займатися спортом. Зрештою, що може бути важливішим, ніж здоров'я майбутніх поколінь?

Одним з важливих напрямків, які часто не отримують достатньої уваги у випадку охорони здоров'я дітей є якість води, яку вони п'ють. Ми всі знаємо, що необхідно пити не менше 1 л води щодня, для підтримки здоров'я. Проте, ще важливіше забезпечити, дітей чистою водою, вільної від потенційно шкідливих домішок, хімікатів і патогенних мікроорганізмів.

Переваги фільтрованої води для вашої родини

Вода після фільтра має природний смак. Приємніше пити чисту воду без будь-яких хімічних присмаків і дрібних речовин. Якщо вода має хороший смак, Ваші діти, швидше за все, будуть її пити, забувши про газовані напої.

Ви хочете купити фільтр для води, здатний усунути багато забруднюючі речовини з Вашої води, які пропустили очисні споруди. Пам'ятайте, що вода також може стати забрудненої по дорозі в Ваш кран, що дуже ймовірно, якщо згадати в якому стані труби і як давно вони мінялися.

Системи фільтрації видаляють хлор

Хлор є дуже небезпечним дезинфікуючим засобом і багато країн вже перейшли на більш сучасні засоби знезараження води. Регулярне вживання хлорованої води протягом тривалого часу, може мати серйозні наслідки для здоров'я. Вживання хлорованої води впливає на еластичність кровоносних судин, вони стають більш твердими, і тому порушується робота серцево-судинної системи. А втрачена еластичність кровоносних судин, як відомо, викликає атеросклероз, захворювання серця, проблеми з потенцією у чоловіків. Але це не все. Канцерогени (речовини, які при певних умовах викликають розвиток ракових пухлин) теж утворюються у воді в результаті хлорування.

Чиста вода запорука здоров'я дитини

Немовлята і маленькі діти більш уразливі до забруднюючих речовин, які з собою може нести вода. Але з хорошим фільтром для води, більшість з цих забруднюючих речовин видаляються, а Ваші діти будуть володіти відмінним здоров'ям.

Фільтри води для Вашої сім'ї

Потрібно виділити кілька типів фільтрів - системи зворотного осмосу, проточні фільтри, фільтри глечики та фільтри на кран. Більш докладно про порівняння цих методів фільтрації можна прочитати в цій статті. Але варто окремо виділити фільтри зворотного осмосу вони ідеально підходить для видалення більшості присутніх у воді речовин. Зворотний осмос є відмінним вибором для домовласників або орендарів, тому, що його можна самостійно обслуговувати без будь-яких особливих навичок і викликів фахівця!

Тримайте Вашу родину щасливою і здоровою з фільтрами для води від AQUANOVA.COM.UA

Csтатья оказалась вам полезной?

Расскажите своим друзьямБесплатная доставка от 1 000 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 1000 грн

Гарантия на фильтры для воды

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ

Оплата наличкой

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ АБО КАРТКОЙ

Возврат

ПОВЕРНЕННЯ
ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ