Зворотний осмос - здорова вода!

Осмос є природним процесом, він життєво важливий для більшості клітин. Принцип його роботи наслідують і використовують в різних галузях промисловості, серед іншого, обробка води зворотним осмосом, є однією з успішних і якісних технологій отримання здорової питної води.

Ефект осмосу

Ефект осмосу і зворотного осмосу може бути використаний для багатьох промислових і медичних процесів. Серед іншого, різні виробники пропонують використовувати осмос для водоочисних споруд. Водопровідна вода під певним тиском проходить через напівпроникну мембрану зворотного осмосу, яка утримує присутні в воді шкідливі мікроорганізми та речовини, в той час як молекули води вільно проходять через мембрану.

Підраховано, що тільки менше одного відсотка від всіх небажаних частинок може пройти через мембрану. Навіть неприємні запахи можуть бути усунені за допомогою процесу зворотного осмосу.

Виробник порівнює чистоту води отриману таким чином з водою з джерела. Згодом мембрана забивається солями жорсткості і обростає біоплівкою, як показує практика на це йде від 1,5 до 2 років експлуатації.

В критику цих пристроїв можна сказати, що вода що пройшла очищення зворотним осмосом втрачає таким чином, мінеральні речовини. Але тим не менш, це слід порівняти з перевагами цих пристроїв! І варто врахувати, що людина отримує більшість мінералів через їжу протягом дня.

Користувачі систем зворотного осмосу, запевняють, що вода отримана таким чином відрізняється своєю чистотою і смаком. Така вода використовується не тільки в якості питної, але також добре підходить і для приготування їжі та напоїв. Напої приготовані на фільтрованій воді відрізняються м'якістю, особливо це відчувається в приготованому чаї або кави.

Поради щодо купівлі та догляду за системами зворотного осмосу

Фільтр зворотний осмос не повинен бути громіздким. Системи зворотного осмосу бувають проточні (без накопичувального бака) і з накопичувальним баком об'ємом від 7 до 15 літрів. При виборі фільтра не слід покладати багато надій тільки на ціну, слід приділити особливу увагу і якості виробу.

Додатковим фактором є те, що системи зворотного осмосу вимагають регулярної заміни використовуваних картриджів. При виборі системи зворотного осмосу Ви повинні бути впевнені, що купуючи певну марку, через час все ще будуть доступні комплектуючі для систем зворотного осмосу або можна буде легко знайти їм аналог.

Дотримуючись рекомендованих правил, система зворотного осмосу прослужить Вам дуже довгий час, головне не забувати проводити регулярне обслуговування і замінювати картридж для фільтра, самостійно або викликаючи сервісну службу.

Якщо Ви не можете обрати систему очищення, рекомендуємо Вам звернутися до Наших фахівців.

Csтатья оказалась вам полезной?

Расскажите своим друзьямБесплатная доставка от 1 000 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 1000 грн

Гарантия на фильтры для воды

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ

Оплата наличкой

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ АБО КАРТКОЙ

Возврат

ПОВЕРНЕННЯ
ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ