Топ 10 країн з найбезпечнішою водопровідною водою

Більшість з нас сприймають воду як належне, проте, багато людей на цій планеті позбавлені доступу до чистої і безпечної питної води. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, 780 мільйонів людей не мають доступу до чистої питної води, що призводить до серйозних проблем здоров'я і якості життя. З іншого боку, деякі країни спеціалізуються на чистій питній воді, завдяки суворій регуляторній політиці та вдалим факторам навколишнього середовища.

Рейтинг світових країн з самою чистою питною водою

Згідно з Індексом екологічної діяльності, такі країни стоять попереду всіх, коли мова йде про надання чистої, здорової питної води:

  • 10) Нова Зеландія: Завдяки високим стандартам обробки води, Нова Зеландія пропонує своїм 4 400 000 громадянам найбільш чисту питну воду на планеті.
  • 9) Швеція: Хоча Швеція не очолює список найчистіших вод, але столиця країни має дуже високі показники якості питної води. Ті, хто має дві окремі очисні станції в Норсборг і Лово, Стокгольм має воду, одну з кращих в світі, завдяки новітнім технологіям очищення води, які забезпечують 1 300 000 жителів міста
  • 8) Німеччина: Якість води регулюється ефективним підрозділом по управлінню водними ресурсами. Водні технології та очищення води в країні високо цінуються на міжнародному рівні. Уряд Німеччини жорстко контролює виконання вимог щодо захисту води
  • 7) Великобританія: британські постачальники води працюють за найвищими стандартами якості, заснованим на рекомендаціях Всесвітньої організації охорони здоров'я та Директиві ЄС щодо питної води.
  • 6) Італія: Італійські жителі користуються чистою водою завдяки регулярному державному тестуванню, яке аналізує водопровідну воду на рівень рН, жорсткість, натрій, фтор, нітрити, хлориди і зважені речовини
  • 5) Австрія: Австрійські закони накладають суворі стандарти контролю якості на питну воду в країні, яка виходить від контрольованих державою об'єктів газопостачання.
  • 4) Франція: Має один з найнижчих рівень бактерій, французька питна вода займає четверте місце серед безпечної питної води в світі.
  • 3) Люксембург: Після отримання води з природних джерел, водоочисні споруди Люксембургу використовують системи ультрафільтрації, які дають нації третє місце серед країн з кращою водопровідною водою.
  • 2) Норвегія: Регулярні перевірки якості води за допомогою спеціальних програм, які охороняють систему водопостачання, громадяни Норвегії споживають найчистішу в світі питну воду.
  • 1) Швейцарія: Суворі стандарти обробки води та збереження навколишнього середовища, допомогли Швейцарії посісти перше місце.

Де ж Україна?

Навряд чи для Вас це може бути сюрпризом, але Україна перебуває на 95 місці за якістю питної води. З цієї причини, тисячі українців використовують фільтр для води в квартирі аби забезпечити себе якісною і безпечною питною водою. Прості, ефективні та доступні, ці системи забезпечують Вам безпечну, чисту воду.

Csтатья оказалась вам полезной?

Расскажите своим друзьямБесплатная доставка от 1 000 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 1000 грн

Гарантия на фильтры для воды

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ

Оплата наличкой

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ АБО КАРТКОЙ

Возврат

ПОВЕРНЕННЯ
ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ