Захворювання, що переносяться через воду і як їх уникнути?

У наш час дуже високий ризик підхопити захворювання через воду. Це викликано забрудненням води, в якій знаходяться різні патогенні мікроорганізми, які можуть завдати шкоди здоров'ю людини.

Старіння інфраструктури українських водоканалів і часті поломки тільки підсилюють цей ефект, яскравий тому приклад це - масове отруєння водою в мікрорайоні Києва Бортничі, в січні 2015 року, були госпіталізовані 78 осіб з гострою кишковою інфекцією. За попередніми висновками, з крана в квартирах текла вода, забруднена стоками. У ній знайшли кишкову паличку, число мікроорганізмів у воді, було перевищено в дев'ять разів!

Люди, які не мають фільтри для питної води, залишилися без такої необхідної питної води на кілька днів.

Загальні хвороби, що передаються через воду

Деякі з найбільш поширених мікроорганізмів, які передають захворювання через воду, включають:

  • Бактерії: холерний вібріон, сальмонели, шигели (збудники дизентерії), паличка синезеленого гною, ентеропатогенні кишкові палички.
  • Найпростіші: Ентамеби гістолітіка, гіардіа інтестіналіс, кріптоспорідум парвум, дракункулюс медінензіс.
  • Віруси: аденовіруси, ентеровіруси, вірус гепатиту А, ентеровіруси гепатиту ні А, ні В, гепатиту Е, Норволк вірус, ротавірус, дрібні круглі віруси.

У 21 столітті, найбільш поширені водні збудники це найпростіші. Вони, як правило виживають в холодній воді і щоб заразити людину їх необхідна мінімальна кількість. Вони також досить стійкі до традиційних методів хімічної дезінфекції - хлору.

Що ми можемо зробити, щоб уникнути захворювань, які переносяться водою

# 1 Бути в курсі якості Вашої води, особливо якщо у вас слабкий імунітет!

Спалахи захворювань, які переносяться водою можуть бути дуже серйозними для людей зі слабкою імунною системою. Важка реакція на водні хвороби також може статися у літніх людей, або людей з хронічними захворюваннями, які послабили імунну систему. Якщо Ви або Ваша сім'я страждає від слабкої імунної системи, ми рекомендуємо розглянути варіант установки системи фільтрації води.

# 2 Кип'ятити воду або встановити систему фільтрації води

Якщо у Вас постійно відбуваються забруднення води з вини комунальної служби, можна прокип'ятити воду, не менше однієї хвилини, перш ніж пити її. Але, вода, що тільки закипіла, доставляє масу незручностей, і найголовніше кип'ятіння не справляється навіть на 80% із забруднюючими речовинами і патогенними мікроорганізмами.

Чудове рішення для таких випадків це система фільтрації води, а саме фільтр зворотного осмосу. Він здатний видалити до 99,9% всіх забруднюючих речовин за допомогою напівпроникної мембрани, яка має ступінь фільтрації 0,0001 мкм. Зворотний осмос може похвалитися видаленням найбільш поширених водних забруднюючих речовин.

# 3 Не думайте, що вода в пляшках краще, ніж водопровідна вода

Пам'ятайте: виробники бутильованої води, не зобов'язані розкривати, де вони беруть воду і в більшості випадків маркування на етикетці "артезіанська вода" це всього лише маркетинговий хід, а насправді це звичайна оброблена водопровідна вода. Також бутильована вода має дату терміну придатності, і може бути дуже дорога в порівнянні з фільтрованої водою.

Csтатья оказалась вам полезной?

Расскажите своим друзьямБесплатная доставка от 1 000 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 1000 грн

Гарантия на фильтры для воды

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ

Оплата наличкой

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ АБО КАРТКОЙ

Возврат

ПОВЕРНЕННЯ
ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ