Навіщо потрібен фільтр для води?

Є більш ніж 2000 окремих забруднюючих речовин, які можуть потрапити в воду до її прибуття в Ваш будинок. Система фільтрації води в Вашому будинку / квартирі є важливим елементом в усуненні шкідливих домішок і мікроорганізмів, що б Ви могли насолоджуватися чистою, здоровою водою.

Видалення шкідливих хімічних речовин

Хлор та інші хімічні речовини, які пригнічують ріст бактерій у воді, усуваються системою фільтрації в той момент, коли вода надходить у будинок. Фільтри для води стримують потрапляння шкідливих хімічних речовин у ваш організм через питну воду або пар в душі; вони також можуть перешкоджати потраплянню хімічних речовин на вашу одяг через пральну машину.

Видалення бактерій

Деякі водні бактерії, такі як Cryptosporidium, Giardia й інші паразити стійкі до впливу хлору і пригнічуючих хімікатів. Капілярні мембрани здатні впоратися з кишковими паразитами, що знаходяться в водопостачанні. При попаданні всередину людини, ці віруси можуть викликати важкі шлунково-кишкові захворювання.

Якщо ваш будинок має свій власний колодязь, система фільтрації і регулярна дезінфекція колодязя неодмінна частина для видалення бактерій і запобігання поширенню вірусів. Відсутність в будинку системи фільтрації, підвищує ризик захворювання через неякісну питну воду.

Поліпшення смаку і збалансованість рН

Деякі мінерали, такі як залізо і натрій, надають питній воді неприємний присмак. Система фільтрації води видаляє значну частину цих мінералів, що призводить до поліпшення органолептичних властивостей води. Біокерамічні картриджі для фільтрів також допомагають регулювати рівень рН, що сприяє підтримці загального стану здоров'я організму.

Необхідно вибирати систему фільтрації води, яка здатна впоратись з хімічними, мінеральними речовинами й мікроорганізмами. Якщо фільтр для води не усуває перераховані вище забруднюючі речовини, то слід задуматися, чи варто Вам довіряти здоров'я такій системі очищення.

Csтатья оказалась вам полезной?

Расскажите своим друзьямБесплатная доставка от 1 000 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 1000 грн

Гарантия на фильтры для воды

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ

Оплата наличкой

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ АБО КАРТКОЙ

Возврат

ПОВЕРНЕННЯ
ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ