Плюси і мінуси: Бутильована вода проти фільтра для води

За останні десять років, бутильована вода стала невід'ємною частиною життя українців. У багатьох містах сьогодні, є сотні компаній, що займаються розливом і виробництвом бутильованої води. Продаж бутильованої води в період між 2004 і 2014, склали близько 2,3-2,5 млрд гривень. Споживання бутильованої води в 2013 році, в розрахунку на одного українця становить 56,7 літра.

Проте, ситуація почала змінюватися. До 2012 року продаж води в пляшках впав майже на 7% в порівнянні з попереднім роком.

Деякі неприємні факти про бутильовану воду:

  • Ціна бутильованої води коливається в залежності від регіону і "розкрученості" бренду, пляшка води коштує від 32 грн і більше. Це напрочуд висока ціна за 18,9 л пляшки води, враховуючи, що вартість фільтрованої води в домашніх умовах дешевше в 15 разів еквівалентного обсягу.
  • Бутильована вода завдає навколишньому середовищу величезної шкоди, тільки близько 23% всіх пластикових пляшок використовуються повторно, інша частина пляшок викидають на звалища щорічно.
  • Бутильована вода зазвичай не чистіше, ніж водопровідна вода, згідно з розслідуванням проведеного Всесвітньою організацією охорони здоров'я, в бутильованій воді, часто присутні консерванти і стабілізатори, щоб продовжити термін її зберігання.

Що ж таке бутильована вода?

У тій же доповіді згаданій вище, відзначається, що в США два найбільших дистриб'ютори бутильованої води обробляли звичайну водопровідну воду, замість заявленої артезіанської.

Що з себе являє фільтрована вода?

Фільтри для води є вигідним способом отримання чистої і смачної води в кожному крані будинку, літр такої води коштує всього 30-40 коп.

Сьогодні найбільш популярні - системи зворотного осмосу та триступеневий фільтр для води. Вони мають низькі експлуатаційні витрати та не вимагають спеціальних знань при монтажі. Зворотний осмос і капілярна мембрана видаляє з водопровідної води патогенні мікроорганізми, шкідливі домішки. З системою фільтрації, Ваша родина буде насолоджуватися більш чистою і більш смачною водою.

Переваги систем фільтрації в порівнянні з бутильованої водою очевидні: фільтрована вода - чистіше, дешевше і безпечніше для навколишнього середовища. Майте ці факти на увазі при прийнятті рішення про джерело чистої води у Вашому домі. Єдино-разова інвестиція в систему фільтрації окупиться через 12-15 місяців.

Csтатья оказалась вам полезной?

Расскажите своим друзьямБесплатная доставка от 1 000 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 1000 грн

Гарантия на фильтры для воды

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ

Оплата наличкой

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ АБО КАРТКОЙ

Возврат

ПОВЕРНЕННЯ
ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ