Як жорстка вода шкодить Вашому здоров'ю?

Хоча висока міра жорсткості води пов'язана зі збільшенням кількості мінералів, таких як кальцій і магній, які зазвичай вважаються корисними для здоров'я, бувають випадки, коли використання жорсткої води може завдати реального збитку організму. Це особливо характерно для людей, що страждають алергією і шкірними захворюваннями.

При написанні цієї статті, ми були натхненні останнім відгуком, яке отримали в чаті. Жінка, яка була посилачем цього повідомлення, описала свою ситуацію, пов'язану з переїздом на нове місце. Нове місце виявилося проблемним з точки зору якості води зі свердловини. Алергічні проблеми з шкірою погіршувалися з кожним прийомом ванни. Незважаючи на використання бальзамів, шкіра була червоною і такою, що зудить. У одній із статей вона читала, що причиною може бути жорстка вода. Вона написала нам, щоб перевірити цю інформацію і можливі поради про те, як розв'язати проблему з твердою водою.

Алергії і атопічний дерматит - одна з причин це жорстка вода

На жаль, дослідження показують, що жорстка вода впливає на поглиблення запалення шкіри, особливо, якщо вона чутлива і схильна до алергії.

При купанні або навіть митті рук або особи, вода багата з'єднаннями кальцію і магнію, руйнує жировий захисний шар епідермісу.

Жорстка вода вимагає використання більшої кількості мила і інших очищаючих косметичних засобів. Вони погано піняться із-за високого поверхневого натягнення і це примушує чистити шкіру ще більше. Таким чином, наша шкіра ще більше контактує з фосфатами. Така ж сама проблема з'являється при прання одягу.

При купанні або митті особи жорстка вода запобігає промиванню усіх видів забруднень, що накопичуються на обличчі впродовж дня. Елементи з води можуть залишатися на шкірі, забиваючи пори.

З вищезгаданих причин використання жорсткої води може привести до висихання шкіри, почервоніння і дратівливого свербежу. Вода з високим вмістом кальцію і магнію часто є причиною роздратування, а також посилює симптоми таких захворювань, як екзема і псоріаз. Виявляється, деякі речовини у воді, які залишаються на шкірі, можуть діяти як вільні радикали - вони впливають на розпад колагену і прискорюють процес старіння.

У деяких людей тверда вода навіть здатна викликати прищі. Мінерали і домішки, що містяться в жорсткій воді, можуть впливати не лише на натуральне шкірне сало, але і на косметику, яку ми використовуємо для відходу. Усі тверді з'єднання можуть привести до зміни шкірного сала, який в слідстві забиває пори і це є безпосередньою причиною вугрів.

Немовлята і дорослі з атопічним дерматитом

Проведені дослідження показали, що в районах з жорсткою водою було помічено більше дітей з проблемами екземи шкіри.

Шкіра має спеціальний захисний бар'єр, який захищає нас від проникнення сонячного світла або небезпечних бактерій. Саме завдяки цьому бар'єру наша шкіра не відчуває негативних наслідків хімічних речовин оточення нас щодня. Без цього бар'єру ми майже завжди піддавалися б алергічним реакціям і роздратуванню. Було доведено, що тверда вода і з'єднання, що містяться в ній, руйнують захисний шар шкіри.

Інша проблема полягає в тому, що жорстка вода зазвичай має лужний рН, а наша шкіра - кислотний. Триваліший контакт жорсткої води з шкірою збільшує її рН, що, у свою чергу, призводить до зниження захисних функцій.

Крім того, було відмічено, що люди, які з більшою вірогідністю випробовують екзему, сильніше страждають від наслідків використання жорсткої води.

Інша група, яка особливо схильна до негативних наслідків використання жорсткої води, - це діти з атопічним дерматитом (AD). Якщо вони живуть в районах, де протікає жорстка вода, ризик розвитку цього захворювання збільшується до 87/p>

Алергія на воду?

Хоча для деяких людей це може здатися неймовірним, є люди, які відчувають алергічну реакцію під час купання. Вони часто стверджують, що це алергія на воду. Насправді, часто виявляється, що це не алергія на рідину, а на з'єднання, які в ній знаходяться (включаючи хлор і фтор). Тільки близько 30 чоловік страждають алергією на воду (навіть дистильовану) по всьому світу.

Водна алергія несе багато неприємних шкірних реакцій. Іноді це просто маленькі, червоні прищі, в інших випадках вони можуть бути великими вуграми. Зазвичай шкіра дуже суха, і вона супроводжується свербежем або палінням. Чим вище температура води, тим швидше з'являються перші симптоми.

Доведені способи полегшення симптомів

Відповідний догляд за шкірою

При таких серйозних проблемах з шкірою краще використати гліцеринове мило з додаванням рослинних олій або зволожуючого крему. Те ж саме торкається рідин, використовуваних для купання і миття особи. Вони мають бути дуже делікатними з кислотним рН. Краще використати настоянки ромашки замість простої води для купання. Краще не приймати довгі ванни, де температура води перевищує 37 ℃. Відразу після прийому ванни слід нанести лосьйон для тіла.

Крім того, уся косметика і навіть пральний порошок мають бути дружніми і відповідними для тих, що страждають алергією.

У разі атопічного дерматиту у маленьких дітей слід поводитися з особливою турботою. Необхідно правильно доглядати за шкірою, постійно зволожувати її, уникати купання в жорсткій воді.

Пом'якшувач води

Пом'якшувач води часто є рекомендованим рішенням для дуже жорсткої води у ванній кімнаті. Цей центральний пристрій прикріплений до входу води у будівлю. Можна купити пом'якшувача води компактного розміру, який не займе багато місця у ванні. Іонообмінна смола, що міститься в них, зупиняє усі іони, відповідальні за жорсткість води. Завдяки цьому користувач, нарешті, отримує дуже м'яку воду, яку можна використати, не лише для купання, а так само для прання і інших побутових потреб.

Детальніше про процес іонного обміну можна знайти тут.

Вугільна колона

У разі досить серйозних алергією і шкірної екземи, викликаної, серед іншого, змістом у воді хлору. Експерти пропонують колону з вугільним завантаженням. Активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха, поміщений у фільтр, відмінно б'ється з токсичними органічними сполуками, хлором і деякими важкими металами.

Проблеми з шкірою не мають бути такими настирними

Алергії і шкірні захворювання є одними з найважчих для лікування і що приносять великий дискомфорт людині. Часто для тих, хто страждає від цих недуг, одним з гірших ритуалів є ванна, яка ще більше посилює поганий стан шкіри. На щастя, якщо причиною служить жорстка вода - це явище, яке можна легко усунути.

Вирішивши встановити пом'якшувача води або вугільну колону, Ви можете не лише поліпшити стан шкіри, але і волосся. Крім того, м'яка вода захищає побутову техніку від збоїв, а витрати на опалювання зменшуються.

Csтатья оказалась вам полезной?

Расскажите своим друзьямБесплатная доставка от 1 000 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 1000 грн

Гарантия на фильтры для воды

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ

Оплата наличкой

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ АБО КАРТКОЙ

Возврат

ПОВЕРНЕННЯ
ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ