Розгорнутий аналіз води - 24 показника

Аналіз води - дуже важливий тест та перше, що необхідно зробити при виборі системи очищення води, якщо після аналізу будуть допустимі перевищення. Тестування води потрібно замовляти ще до того, як починаєте користуватися водою зі свердловини чи колодязя. Також варто час від часу проводити повторний аналіз, щоб переконатися, що вода не змінилася і якщо в будинку працює система очищення води, також, що вона працює справно.

Лише лабораторні випробування води дозволяють підтвердити придатність води для санітарно-харчових та комунальних потреб, а у разі промислового застосування - її придатності для технологічних цілей.

Аналіз води проводиться у лабораторії акредитованої Національним агентством з акредитації України на технічну компетентність відповідно до вимог ДСТУ.

Ціни на аналіз води

Ми пропонуємо послуги фізико-хімічного аналізу води у Дніпрі та його околицях. Пропозиція стосується тестування води з власного водозабору (колодязі та свердловини), а також води, що подається з водопровідної мережі, а також технологічної води у промисловості.

Вартість розгорнутого хімічного аналізу води на 24 показники – 1000 грн. При покупці системи очищення в нашій компанії вартість аналізу віднімається від вартості обладнання.

Як взяти зразок для аналізу води, щоб тест був максимально достовірним?

  1. Перш за все, у Вас має бути готова пластикова пляшка з-під мінеральної води на 2 літра (не можна використовувати тару з-під солодких напоїв, пива тощо).
  2. Перед взяттям проби води відкрийте кран на максимальний потік на кілька секунд. Це знизить ризик потрапляння суспензії у воду, що може статися через різкий перепад тиску в мережі.
  3. Потім зменшіть потік води наполовину і злийте воду ще 2-3 хвилини. Перед взяттям проби тару необхідно кілька разів промити водою, на підставі якої проводитиметься аналіз води.
  4. Перед наповненням пляшки знизьте напір води до тонкого струменя і заповніть ємність до кришки. Після наповнення над поверхнею води не повинно залишитись повітряної пробки. Коли ви закриваєте пляшку, найкраще стискати її - це перевірений метод запобігання влученню повітря всередину.
  5. Зразок зібраної води для аналізу повинен бути доставлений якнайшвидше, бажано того ж дня, коли його було взято. Якщо неможливо доставити зразок води того ж дня, його можна залишити у холодильнику не більше 24 годин. Крім того, його не можна впливати на сонячні промені.

Csтатья оказалась вам полезной?

Расскажите своим друзьямБесплатная доставка от 1 000 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 2000 грн

Гарантия на фильтры для воды

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ

Оплата наличкой

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ АБО КАРТКОЙ

Возврат

ПОВЕРНЕННЯ
ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ