Установка-монтаж фільтрів для води

Вам потрібно професійну установку фільтру для води в Дніпрі? Наша компанія готова допомогти в рішенні цієї задачі. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на якісне виконання роботи, гарантію і прийнятні ціни.

Основні етапи монтажу фільтру для води

Установка фільтрів для води здійснюється майстрами з досвідом від 5 років. Це гарантує стабільну роботу системи водопостачання і відсутність яких-небудь неприємних сюрпризів.

Виконується монтаж фільтру для очищення води у декілька етапів:

  1. Установка фільтру під миттям. Перед приїздом майстра треба заздалегідь забезпечити йому необхідний для роботи вільний простір. Якщо ж під раковиною занадто мало місце, то можна встановити бак системи в кухонній шафі або покласти його на бік.
  2. Підключення фільтру до холодної води. Спочатку перекривається подання води. Потім майстер обмотує фум-лентой різьбові з'єднання і монтує врізання.
  3. Складання фільтру. На цьому етапі підключаються усі з'єднання, а потім виконується їх перевірка на наявність протікань.
  4. Перевірка тиску на вході. Для проточних фільтрів вистачає тиску і 2 атм, але для систем зворотного осмосу необхідно тиску більше 3 атмосфер, інакше треба розглядати модель з насосом. А якщо тиск вище 5 атмосфер - тоді монтується редуктор.
  5. Під'єднування комплекту підключення фільтру до водопроводу.
  6. Створення отвору під установку крану питної води.

Коли монтаж фільтру води закінчений, обов'язково виконується перевірка на герметичність. І якщо все нормально - майстер здає роботу замовникові.

Чому установкою фільтру повинен займатися професіонал?

Монтаж фільтрів очищення води - складний процес, що вимагає певних знань і досвіду. Ніхто не забороняє спробувати зробити все самому, але високі риски щось зіпсувати. І окрім згаяного часу і нервів це спричинить додаткові фінансові витрати.

Саме тому установка фільтрів води повинна виконуватися професіоналом. Для нього це звичайне завдання, яке він виконує щодня. Знання усіх тонкощів процедури монтажу і наявність досвіду гарантує, що робота буде виконана на совість.

Установка фільтру для води в Дніпрі

Щоб замовити монтаж фільтру для води в Дніпрі - зв'яжіться з нами по телефону і повідомите адресу, а також бажаний час для приїзду майстра. Упізнати вартість послуги і поставити будь-які питання перед оформленням замовлення теж можна в телефонному режимі. Контакти для зв'язку з менеджером вказані на сайті.

Ціна установки фільтру для води

Монтаж проточного фільтру в Дніпрі 350 грн
Монтаж фільтру зворотного осмосу в Дніпрі 450 грн
Монтаж проточного фільтру в Києві, Харкові, Одесі, Львові від 350 до 500 грн
Монтаж фільтру зворотного осмосу в Києві, Харкові, Одесі, Львові від 450 до 600 грн

Csтатья оказалась вам полезной?

Расскажите своим друзьямБесплатная доставка от 1 000 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 2000 грн

Гарантия на фильтры для воды

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ

Оплата наличкой

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ АБО КАРТКОЙ

Возврат

ПОВЕРНЕННЯ
ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ