Догляд за фільтром зворотного осмосу або як замінити фільтр-картридж?

Якщо ви хочете обслуговувати свою систему зворотного осмосу самостійно, ми підготували короткий посібник з заміні попередніх картриджів. По-перше, ми постаралися врахувати найважливіші нюанси при заміні, а в кінці статті додали відео від компанії Екософт, в якому можна більш наочно це побачити.

Варто зазначити, що інформація, представлена в статті, носить дуже загальний характер. Терміни заміни картриджів в окремих випадках залежить від багатьох факторів, які неможливо передбачити.

зворотний осмос як часто міняти фільтри

Тепер, коли ви знаєте, як часто міняти фільтри зворотного осмосу, давайте обговоримо, як ви це робите. Ці інструкції є загальними; Обов'язково зверніться до керівництва по експлуатації фільтра для отримання конкретних вказівок по заміні картриджів.

З чого почати обслуговування системи зворотного осмосу?

Змінні фільтра зворотного осмосу - це не просто універсальні картриджі. Щоб не пошкодити корпус фільтра, купуйте картриджі, рекомендовані виробником.

Купивши змінні фільтри, зберігайте їх в упаковці, поки не прийде час заміни картриджів в фільтрі зворотного осмосу. Якщо ви розкриєте картриджі завчасно, ви виявите, що він вловлює вологу і бруд з навколишнього середовища, що скорочує термін його служби.

Ретельно вимийте руки. Заміна фільтрів зворотного осмосу вимагає максимально чистого і акуратного підходу. Ретельно вимийте руки перед тим, як вийняти фільтр з упаковки і почати процес установки, адже будь-які бактерії, які ви перенесете з рук на картридж, будуть рости і розвиватися.

Крок 1: Підготуйте систему зворотного осмосу до обслуговування

Вам необхідно:

 1. Перекрити подачу води
 2. Закрийте кран на резервуарі для зберігання води
 3. Відкрийте кран чистої води, щоб скинути тиску в фільтрі
 4. Також непогано розмістити ємність (наприклад, неглибоку тарілку) під корпусом фільтра. Це дозволить вловити будь-яку воду, яка виллється з системи при її відкручування
як часто міняти фільтр зворотного осмосу зворотний осмос заміна фільтрів як замінити фільтр зворотного осмосу

Визначте, в якому корпусі знаходиться фільтр, який необхідно замінити. Більшість установок зворотного осмосу зберігають різні типи фільтрів в певних колбах. На зовнішній стороні кожної колби повинен бути текст, який вказує, що знаходиться всередині. Після того як ви визначили, який з вищезазначених фільтрів вимагає заміни, знайдіть підходящу колбу і підготуйтеся до наступного кроку.

Крок 2: Відкрутіть колбу, в якій потрібно замінити картридж

Якщо кришка не відкручується, зверніться до керівництва користувача, щоб дізнатися, чи є який-небудь інший механізм, через який ви повинні отримати для доступу к фільтру.

Залежно від того, наскільки щільно затягнута колба, може знадобитися спеціальний ключ. Ваш зворотний осмос повинен поставлятися ключем для колб.

обслуговування систем зворотного осмосу

Крок 3: Дістаньте використані картриджі і промийте корпус

Використаний фільтр повинен дуже легко діставатися з корпусу. Ви можете викинути його у відро для сміття (обов'язково ознайомтеся з місцевими правилами утилізації, щоб викинути його в правильну корзину).

Ретельно промийте корпус. Якщо ви не робили цього якийсь час, ви можете помітити всередині скопилася бруд. Ви можете видалити більшу частину цього чистить щіткою, якщо вона сильно налипнув.

Не рекомендується використовувати будь-яке запашне мило, краще застосовувати засоби для миття посуду.

Крок 4: Перевірте кільця ущільнювачів і встановіть нові картриджі

Огляньте кільця ущільнювачів. Поруч з посадковим місцем колби ви знайдете як мінімум одне або два ущільнювальних кільця, також відомих як прокладки. Тепер саме час оглянути кожне кільце ущільнювача, щоб побачити, чи немає на ньому розривів або інших пошкоджень. Якщо ви помітите будь-яке пошкодження, вам потрібно замінити кільце, щоб уникнути витоку.

Якщо кільця без видимих пошкоджень, просто нанесіть силіконову змазку на прокладки і знову вставте їх у відповідне місце.

Ваш новий картридж повинен встати на місце. Якщо він не сідає в посадочне місце попереднього картриджа, ймовірно, ви вибрали фільтр неправильного розміру.

Встановіть тільки перші два картриджа від входу води, третю колбу залиште порожній, це необхідно для промивання вугільного картриджа.

фільтр зворотного осмосу обслуговування

Крок 5: Промивання попередніх картриджів

Після того, як всі колби будуть закручені, Вам необхідно:

 1. Від'єднати трубку, котра сполучає третю колбу і чотирьохходовий клапан
 2. Підготувати ємність для скидання води і направити в неї трубку
 3. Відкрити подачу води
 4. Злити до 10 літрів води, щоб вимити вугільний пил
 5. Перекрити подачу води.
 6. Відновити підключення до чотирьохходового клапану

У порожню третю колбу встановити відповідний картридж. Промивання попередніх картриджів потрібно проводити, щоб вугільна пил не осідала на мембрані зворотного осмосу.

Крок 6: Запуск фільтра

У короткі 5 кроків ми виконали обслуговування фільтра зворотного осмосу по заміні картриджів.

 1. Відкрийте подачу води
 2. Відкрийте кран на резервуарі для зберігання води
 3. Огляньте всі з'єднання фільтру і переконайтеся, що вода не протікає.

Csтатья оказалась вам полезной?

Расскажите своим друзьямБесплатная доставка от 1 000 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 2000 грн

Гарантия на фильтры для воды

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ

Оплата наличкой

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ АБО КАРТКОЙ

Возврат

ПОВЕРНЕННЯ
ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ